Q&P
Management Systems Consultancy Training

Kalite Üretim Sistemleri Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

Mobirise

HAKKIMIZDA

Q&P ( Quality and Production ) Management Systems Consultancy and Training 2011 yıldır 4C Group'a ait Alsancak İzmir Hilton Oteli Business Center da Faaliyetlerini sürdürmektedir.

25 adetten daha fazla Akredite Yöneticilik Geliştirme Programımız bulunmaktadır.
Türkiye de 6 Üniversite ile Anlaşmamız bulunmakta olup ortak düzenlediğimiz eğitim programları ile Dekanlık ve Üniversite Onaylı Eğitim programlarımızı tamamlayan Katılımcılarımıza Türkçe ve İngilizce ulusal ve uluslararası geçerli Belgeniz Üniversite Onaylı olarak E devlete işlenecektir.

Türkiye'de ilk olarak Hem KALİTE SİSTEMLERİ hem de ÜRETİM SİSTEMLERİ üzerine 2 alanda birden kurumsal ve kurumsallaşma yolunda ilerleyen işletmelere SİSTEM DANIŞMANLIĞI ve Eğitim organizasyonlarını düzenleyerek İşletme Koçluğu faaliyetlerinin yanında Uzman Denetçi kadrosu ile SİSTEM ve TEDARİKÇİ denetimleri yapmaktadır ayrıca BİREYSEL katılımcılara veya çeşitli sektörlerde çalışmalarını sürdüren Şirket çalışanlara grup veya birebir olarak şirketlerin eğitim gereksinimlerini karşılamakla beraber üniversiteden yeni mezun olmuş veya eğitimi devam eden kariyer odaklı adayların eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktayız.


Başlıca Faaliyetlerimiz
- Kalite Yönetim Sistemleri Belgelendirme ve Gözetimi
-İç Denetim - Dış Denetim ve Tedarikçi Denetimleri
-Yönetim Sistemleri Dokümantasyon ve Kurulumu
-QMS ve ERP Yazılımları ile Optimizasyonu
-Yalın Üretim Sistemleri Kurulumu ve Danışmanlığı
-6 Sigma Sisteminin Kurulumu ve Danışmanlığı
-Kalite Kontrol ve Süreç Kontrol
-Tedarik Zinciri Yönetimi
-Gıda Güvenliği Sistemleri
-Bireysel ve Kurumsal Müşterilerimize Eğitim Panel Organizasyonu
-Yönetici Becerilerini ve Şirket Performansını Arttıran Eğitim Setleri
-Mentorluk ve İşletme Koçluğu faaliyetlerini öncellikli olarak faaliyetlerini sürdürmektdir.

Ayrıca bu belirttiğimiz firma profiline sahip işletmelerin Yöneticilerine, Yönetici Koçluğu - Mentorluk yaparak işletmelerin hem insan kaynaklarından hem de diğer kaynaklarını maksimize ederek firmaların karlılığını ve verimliliğini arttırmayı hedefleyen üstün kalite anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

İşletmelerin kalite, üretim ve verimlilik alanlarında World Class Seviye çıkabilmeleri için nitelikli profesyonellere ihtiyaç duymaktadırlar. Bu vizyona kendilerini ulaştıracak insan kaynakları ile çalışmak istemektedirler. Kendilerini bu hedeflere ulaştıracak yöneticileri, kendi organizasyonlarından çıkaramadıkları için dışarıdan personel alımı yapmaktadır.

Bu noktada firmalardan aldığımız geri bildirimler “ istediğimiz kriterlere sahip personel bulmakta çok zorlanıyoruz “ oluyor.
Kurumsal İşletmelerde görev almak isteyen birçok profesyonelden aldığımız geri bildirimler " Kurumsalların istedikleri kriterlerden bazılarına sahip değilim "oluyor.

Bu problemi ortadan kaldırmak adına Kurumsal firmalarda yapılan çalışmalar ve bu firmalardaki yöneticilerin performansını arttırmaya yönelik uyguladığımız faaliyetleri ve verilen eğitimleri, Türkiye Genelinde Kurumsal işletmelerde görev almak isteyen Bireysel Müşterilerimizin faydalanabilmesi için Workshop uygulamalı eğitim organizasyonları düzenlenmektedir. 

MERKEZ İRTİBAT


İZMİR HILTON CENTER İŞ MERKEZİNİN 1. Katında bulunmaktayız.
Q&P Management Systems Consultancy - Training
( Kalite Üretim Sistemleri Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri)
İZMİR HILTON CENTER 1.KAT B4-C KONAK / İZMİR


Contacts

PHX 02324085980
GSM 05541681817
WhatsApp Kurumsal : https://wa.me/902324085980
info@kaliteuretimsistemleri.com
www.kaliteuretimsistemleri.com


Created with Mobirise html website templates